Disney Channel BG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Disney Channel BG Forum

Your best Disney BG Forum
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Писането на кирилица е задължително!

 

 Чат,Чат и пак чат!

Go down 
+30
Gerito_Rock!!!
kleo_lil
Selena Gomez
Hannah Montana
isinka_sun
h2o_charmed
vanesavr
SprouseLover
<>
mileylove ~
All'
~ilovemiley
rockstar~
Crazy^^
LovLy x]
s3lg0<3
´BounceLover´
:...BorrY...:
Sprouse*Luver
*HǻpPy*ňêW*YэäR*
~ iirii.
~Fleurs d'automne~
Stupid^Lowe*
Kat3t0*
Disney
sel_demi
JoBros MEGA*FAN
Бети"
Selena_Gom3z
СвеТс
34 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  Next
АвторСъобщение
~Fleurs d'automne~

~Fleurs d'automne~


Брой мнения : 46
Join date : 15.07.2009
Age : 27

Чат,Чат и пак чат! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чат,Чат и пак чат!   Чат,Чат и пак чат! - Page 2 Icon_minitimeВто Юли 21, 2009 5:53 am

Като няма игри доста флъъдърски постове ще триете.
А и както забелязвате никой не пуска нищо (:
Върнете се в началото Go down
sel_demi

sel_demi


Брой мнения : 245
Join date : 15.07.2009

Чат,Чат и пак чат! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чат,Чат и пак чат!   Чат,Чат и пак чат! - Page 2 Icon_minitimeВто Юли 21, 2009 1:21 pm

дам и аз съм съгласна с Катето.Имам една идея ама не я пуснах в предложения щото според мен не е чак толкова добра: Значи да направим във форума сериали Wizards On Deck With Hannah Montana те са 3 епизода,но все пак там да ги обсъдим и т.н. а не да правим тема в раздела на всеки сериал.
Надявам се да сте ме разбрали щот мн не мога да обяснявам :twisted:
Върнете се в началото Go down
JoBros MEGA*FAN
Admin
JoBros MEGA*FAN


Брой мнения : 460
Join date : 14.07.2009
Местожителство : Сандански

Чат,Чат и пак чат! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чат,Чат и пак чат!   Чат,Чат и пак чат! - Page 2 Icon_minitimeВто Юли 21, 2009 2:37 pm

~Fleurs d'automne~ написа:
Като няма игри доста флъъдърски постове ще триете.
А и както забелязвате никой не пуска нищо (:

Еми да. Но вие, доколкото виждам, само в Игри си влизате, за да натрупате постове, а и както каза Катето, форума няма да се развие по този начин, за това ги затворихме за кратко време, за да видим как ще се развият нещата без "Игри". Но вие само мрънкате за Игри , щото няма къде да си направите 1000 мнения :x :suspect:
Върнете се в началото Go down
Бети"

Бети


Брой мнения : 123
Join date : 15.07.2009
Age : 27

Чат,Чат и пак чат! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чат,Чат и пак чат!   Чат,Чат и пак чат! - Page 2 Icon_minitimeВто Юли 21, 2009 5:11 pm

Абсолютно съм сагласна за заключването на темата Игри.Както разбрахме вече само там се пише!!Хората които пишат само там изкат само да натрупат мнения, което ми се струва странно,защото какъв е смисалът като иначе непишеш в форума!?!А до колкото за флууда- еми като няма игри хората изкат мнеиея и почват с флууда-което е тъпоооо!!!! поне няма СПАМ че.......
В прочем в началото на моят форум и аз заключих темата игри и виж как почнаха да пишат в др теми, сега не се пише толкова в игри.

А да ви кажа когато отворихте форума за първи път писах толкова много в темата Игри до сега пишех по 1-2 мнеиня а тогава си пописах доста :lol:
Върнете се в началото Go down
http://www.miley-cyrus.bulgarianforum.net
~Fleurs d'automne~

~Fleurs d'automne~


Брой мнения : 46
Join date : 15.07.2009
Age : 27

Чат,Чат и пак чат! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чат,Чат и пак чат!   Чат,Чат и пак чат! - Page 2 Icon_minitimeВто Юли 21, 2009 10:04 pm

Само малко да поправя:
Първо пише се смисЪлът.
Второ пише се флуд или флъд. Тоест само с едно у или ъ.
Трето впрочем се пише слято :X
Игри не е тема, а категория (:
Пето: Мнеиня?! ОМГ каква е тази дума? Може би мнения? :D
Шесто: Пише се искат, а не изкат :D :D :D
И т.н.
Не че аз съм безгрешна, но просто тва си е :X А аз все пак съм по-малка от теб (:
Не искам да се караме, но все пак това трябва да го знае всяко хлапе (:
Послепис: Пропуснах да ти кажа, че не пишат не се пише слято :X Което се пада вече седма грешка за девет реда :X :X :X
С колко завърши по бел? :lol:
Върнете се в началото Go down
Kat3t0*
Admin
Kat3t0*


Брой мнения : 187
Join date : 14.07.2009

Чат,Чат и пак чат! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чат,Чат и пак чат!   Чат,Чат и пак чат! - Page 2 Icon_minitimeВто Юли 21, 2009 10:42 pm

Цитат :
Второ пише се флуд или флъд. Тоест само с едно у или ъ.
Правилното е флууд ;)

Цитат :
Игри не е тема, а категория (:
Всъщност е форум ;дд

Цитат :
Пето: Мнеиня?! ОМГ каква е тази дума? Може би мнения? :D
Това според мен го е направила от бързане .. и аз понякога бъркам бутоните на клавиатурата ;)
Върнете се в началото Go down
https://disney-channel.forumotion.net
~Fleurs d'automne~

~Fleurs d'automne~


Брой мнения : 46
Join date : 15.07.2009
Age : 27

Чат,Чат и пак чат! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чат,Чат и пак чат!   Чат,Чат и пак чат! - Page 2 Icon_minitimeВто Юли 21, 2009 11:48 pm

Първо не е флууд, а флуд, защото нали не казваме ф-л-у-у-д :D :D :D :D Прочети го и ще видиш колко тъпо звучи :D

Второ не е форум, а категория, защото това цялото е форум. Всеки форум си има отделни категории. Нали не казваме форум Игри :lol: Звучи тъпо xD Но може и да си права, но пак е грешка (:

И трето и аз бързам, ама после оправям (: Не случайно има бутон Преглед (:
Върнете се в началото Go down
Бети"

Бети


Брой мнения : 123
Join date : 15.07.2009
Age : 27

Чат,Чат и пак чат! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чат,Чат и пак чат!   Чат,Чат и пак чат! - Page 2 Icon_minitimeСря Юли 22, 2009 12:20 am

Така сега и АЗ да кажа нещо:1.Мисля че ти имаш форум и можеж да видиш в админ панела в Системни а от там в Categories and forums!!!Там най-добре си погледни легендата най-отгоре и ще видиш че това се нарича Форум а не Категория.
2.В чат стаята до колото знам не се поправят грешки,защото точно там хората пишат каквото си изкат и както си искат, и ако трябваше да поправяме грешките трябваше да истрием цялата под-тема Чат стая,защо ли?Защото това се нарича ФлУУд.И сега как стигнах до изводът че е флУУд- на английски се пише FLOOD което означава потоп,наводнение,прилив,както и трупам се.Транскрипциата на FlOOD Флууд!!!И 3.Ако искаш да поправиш грешки можеж да станеш МОДЕРАТОР а за тази цел питай админите!!!И тъй като попита с колко сам заваршила български,за твое сведение по български имам само 6!!!Но компютър и това да пишеш на ръка е много различно

И не не се сърдя а това което написах беше разяснение
Върнете се в началото Go down
http://www.miley-cyrus.bulgarianforum.net
Kat3t0*
Admin
Kat3t0*


Брой мнения : 187
Join date : 14.07.2009

Чат,Чат и пак чат! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чат,Чат и пак чат!   Чат,Чат и пак чат! - Page 2 Icon_minitimeСря Юли 22, 2009 12:25 am

А ти колко имаш по английски? Пише се flood и означава буквално "наводнение". Ако имаш речник провери си транскрипцията дори :)

Ти уж имаше форум за Деми .. като правиш нов форум не ти ли пише да си избираш дали да е "Форум" или "Категория". Ето снимка от админ-панела
Spoiler:
Това май е достатъчно, няма какво повече да говорим :)

А третото може да е трябвало да излиза и т.н все пак дори и аз не си преглеждам никога мненията ..

ПП: Хубаво е потребителите да започнат да хвърлят по едно око на "Правила" преди да пишат ;)
Цитат :
-Потребителите нямат право да се изявяват като модератори или администратори и да критикуват другите! Ние сме за това тук.
Върнете се в началото Go down
https://disney-channel.forumotion.net
~Fleurs d'automne~

~Fleurs d'automne~


Брой мнения : 46
Join date : 15.07.2009
Age : 27

Чат,Чат и пак чат! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чат,Чат и пак чат!   Чат,Чат и пак чат! - Page 2 Icon_minitimeСря Юли 22, 2009 12:47 am

Имам 6. Знам, че се пише Flood и знам, че е наводнение, но нали не го казваме ф-л-у-у-д, а просто ф-л-у-д!!!
Аз имам три форума (:
Първо Игри е категория, защото примерно Disney shows това е форум, а Wizards of Waverly Place е категория. Схвана ли? Ето както Свободна зона е форум, а Игри е категория. Категория е отделна част от форум. Провери където искаш!
Дано ти е достатъчно.
Да, знам за правилото и съжелявам, но аз не се изявявам като мод или админ, а просто като приятел на Бети. (:
Върнете се в началото Go down
Бети"

Бети


Брой мнения : 123
Join date : 15.07.2009
Age : 27

Чат,Чат и пак чат! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чат,Чат и пак чат!   Чат,Чат и пак чат! - Page 2 Icon_minitimeСря Юли 22, 2009 12:53 am

Ами ок.Ама Нали знаеш каде да влезш и да видиш легендата!!!Погледни Пак и ако пак твардиш че игри е категория пак погледни 😕
Върнете се в началото Go down
http://www.miley-cyrus.bulgarianforum.net
~Fleurs d'automne~

~Fleurs d'automne~


Брой мнения : 46
Join date : 15.07.2009
Age : 27

Чат,Чат и пак чат! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чат,Чат и пак чат!   Чат,Чат и пак чат! - Page 2 Icon_minitimeСря Юли 22, 2009 12:55 am

Легената я знам на изуст. Ако според теб Игри е форум, тогава какво е Свободна зона?
Не искам да се караме. Хайде да приключим спора. Всеки е прав и готово (::
Върнете се в началото Go down
Kat3t0*
Admin
Kat3t0*


Брой мнения : 187
Join date : 14.07.2009

Чат,Чат и пак чат! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чат,Чат и пак чат!   Чат,Чат и пак чат! - Page 2 Icon_minitimeСря Юли 22, 2009 1:04 am

Свободна зона е категория ;)
Върнете се в началото Go down
https://disney-channel.forumotion.net
~Fleurs d'automne~

~Fleurs d'automne~


Брой мнения : 46
Join date : 15.07.2009
Age : 27

Чат,Чат и пак чат! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чат,Чат и пак чат!   Чат,Чат и пак чат! - Page 2 Icon_minitimeСря Юли 22, 2009 2:20 am

Мне не е, форум е, но както и да е, ако продължим да спорим няма да спрем. Извинявам се на Катето и Бети, ако с нещо съм ги засегнала (:
Кате искам да те питам как успя да направиш онзи надпис Писането на кирилица е задържително? Много добре е измислено. (:
Върнете се в началото Go down
JoBros MEGA*FAN
Admin
JoBros MEGA*FAN


Брой мнения : 460
Join date : 14.07.2009
Местожителство : Сандански

Чат,Чат и пак чат! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чат,Чат и пак чат!   Чат,Чат и пак чат! - Page 2 Icon_minitimeСря Юли 22, 2009 2:25 pm

~Fleurs d'automne~ написа:
Имам 6. Знам, че се пише Flood и знам, че е наводнение, но нали не го казваме ф-л-у-у-д, а просто ф-л-у-д!!!
Аз имам три форума (:
Първо Игри е категория, защото примерно Disney shows това е форум, а Wizards of Waverly Place е категория. Схвана ли? Ето както Свободна зона е форум, а Игри е категория. Категория е отделна част от форум. Провери където искаш!
Дано ти е достатъчно.
Да, знам за правилото и съжелявам, но аз не се изявявам като мод или админ, а просто като приятел на Бети. (:

Такаа, ти и 50 форума да имаш пак ще си останеш заблудена. Категорията е "Свободна зона", а форум - Игри! Тфа като на идиот ли тряя да ти го обясняваме :o
А и не се прави на много литературна, защото попринцип по форумите като съм гледал всички пишат "флууд", а не "флуд", и да редактираш постовете на Бети, щото все още не си мод или админ!!!
Върнете се в началото Go down
~Fleurs d'automne~

~Fleurs d'automne~


Брой мнения : 46
Join date : 15.07.2009
Age : 27

Чат,Чат и пак чат! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чат,Чат и пак чат!   Чат,Чат и пак чат! - Page 2 Icon_minitimeЧет Юли 23, 2009 4:06 am

Виж сега, айде да спрете да се месите и да ме изкарвате няква каквато и аз не съм. Казах го на Бети като на приятел и сеги всички се намесиха. Аз с Бети си пиша по скайп и нито тя ми е сърдита, нито обратното. Казах и го като на приятел, все пак на нея и предстои кандидатсване май и това е важно. Стига сте си врели носа, където не ви е работа. Не искам да съм мод, камоли пък админ на тоз форум, казах го просто като приятелна Бети (:. Вие чували ли сте за този и тозки форум? Виж само колко са големи форумите и как там всички пишат флуд! Ако искаш провери. Няма повече да ви обяснявам като на идиоти, като искате бъдете си заблудени и тва е.

Едит: Надявам се никой да не съм обидила. Държала съм се така както вие с мен. Беше леко отекчително да наблюдавам форума, но все пак беше забавно. Чао.
Върнете се в началото Go down
Kat3t0*
Admin
Kat3t0*


Брой мнения : 187
Join date : 14.07.2009

Чат,Чат и пак чат! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чат,Чат и пак чат!   Чат,Чат и пак чат! - Page 2 Icon_minitimeЧет Юли 23, 2009 5:05 am

Аз ти казах да си провериш в речник! Flood е английската дума, а на български се чете Ф-Л-У-У-Д! Щом дума, която ти е пред очите не можеш да прочетеш правилно за мен нямаш шестица по английски. И ако я знаеш легендата на изуст аз съм трамвай :o. ФОРУМЪТ Е ЧАСТ ОТ КАТЕГОРИЯТА! Съжелявам, че "повиших тон" обаче вече се изнервих много ... 3 човека ти го повториха, ти пак не разбираш ... Показах ти снимка от админ-панел. Там поне е 1000000000% вярно. Игри пише, че е форум. А Свободна зона - категория!
Върнете се в началото Go down
https://disney-channel.forumotion.net
Бети"

Бети


Брой мнения : 123
Join date : 15.07.2009
Age : 27

Чат,Чат и пак чат! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чат,Чат и пак чат!   Чат,Чат и пак чат! - Page 2 Icon_minitimeЧет Юли 23, 2009 5:51 pm

Стана Банално хора!!!Айде до тук да свърши всичко!!!!


Как сте какво правите?
Взехте ли си новият брой на сп.Хай Клуб?? :roll:
Върнете се в началото Go down
http://www.miley-cyrus.bulgarianforum.net
JoBros MEGA*FAN
Admin
JoBros MEGA*FAN


Брой мнения : 460
Join date : 14.07.2009
Местожителство : Сандански

Чат,Чат и пак чат! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чат,Чат и пак чат!   Чат,Чат и пак чат! - Page 2 Icon_minitimeЧет Юли 23, 2009 7:20 pm

Знаеш ли, нямаш право да казваш на админите да не се месят щото все пак това си е наш форум и можем да се месим дек си искаме... Ама айде оставай си заблудена , че било категория , не форум, айде чао лек ден
:lol:
Върнете се в началото Go down
*HǻpPy*ňêW*YэäR*

*HǻpPy*ňêW*YэäR*


Брой мнения : 1136
Join date : 24.07.2009
Age : 26
Местожителство : София

Чат,Чат и пак чат! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чат,Чат и пак чат!   Чат,Чат и пак чат! - Page 2 Icon_minitimeПет Юли 24, 2009 10:03 pm

Бети" написа:
Стана Банално хора!!!Айде до тук да свърши всичко!!!!


Как сте какво правите?
Взехте ли си новият брой на сп.Хай Клуб?? :roll:

има ли нещо интересно в новия брой на хай клуб примерно нещо за дисни звездите?
Върнете се в началото Go down
Kat3t0*
Admin
Kat3t0*


Брой мнения : 187
Join date : 14.07.2009

Чат,Чат и пак чат! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чат,Чат и пак чат!   Чат,Чат и пак чат! - Page 2 Icon_minitimeСъб Юли 25, 2009 1:00 am

Има някаква малка статия за Майли, пише там, че снима друг филм. Пише също и за Ванеса (отново съвсем малко) че не иска да се жени, има също плакат на Деми Ловато :P
Върнете се в началото Go down
https://disney-channel.forumotion.net
*HǻpPy*ňêW*YэäR*

*HǻpPy*ňêW*YэäR*


Брой мнения : 1136
Join date : 24.07.2009
Age : 26
Местожителство : София

Чат,Чат и пак чат! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чат,Чат и пак чат!   Чат,Чат и пак чат! - Page 2 Icon_minitimeСъб Юли 25, 2009 1:01 am

мхм благодаря ти много
Върнете се в началото Go down
*HǻpPy*ňêW*YэäR*

*HǻpPy*ňêW*YэäR*


Брой мнения : 1136
Join date : 24.07.2009
Age : 26
Местожителство : София

Чат,Чат и пак чат! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чат,Чат и пак чат!   Чат,Чат и пак чат! - Page 2 Icon_minitimeСъб Юли 25, 2009 1:02 am

кате писах ти ЛС ще ми отг ли ако можеш :roll:
Върнете се в началото Go down
sel_demi

sel_demi


Брой мнения : 245
Join date : 15.07.2009

Чат,Чат и пак чат! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чат,Чат и пак чат!   Чат,Чат и пак чат! - Page 2 Icon_minitimeСъб Юли 25, 2009 1:37 am

хай хора!ко прайте?мн се кефя,че в другия брой на хай клуб ще има плакат на Тейлър Лотнър ❤
Върнете се в началото Go down
*HǻpPy*ňêW*YэäR*

*HǻpPy*ňêW*YэäR*


Брой мнения : 1136
Join date : 24.07.2009
Age : 26
Местожителство : София

Чат,Чат и пак чат! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чат,Чат и пак чат!   Чат,Чат и пак чат! - Page 2 Icon_minitimeСъб Юли 25, 2009 1:56 am

sel_demi написа:
хай хора!ко прайте?мн се кефя,че в другия брой на хай клуб ще има плакат на Тейлър Лотнър ❤

охо супер веднага ще си го купя ⭐
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Чат,Чат и пак чат! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чат,Чат и пак чат!   Чат,Чат и пак чат! - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Чат,Чат и пак чат!
Върнете се в началото 
Страница 2 от 13Иди на страница : Previous  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Disney Channel BG Forum :: Свободна зона :: Чат стая-
Идете на: